PRZENIEŚ SIĘ Z NAMI W ŚWIAT MALOWNICZEJ GRECJI!

Chłodne wieczory to idealny czas, aby usiąść z kubkiem gorącej herbaty i rozmarzyć się o Wielkich Greckich Wakacjach

Wszystko ma swój czas – mawiają Grecy, zarezerwuj więc go odrobinę i odkryj z nami sekrety greckiego świata. Nasz nowy katalog 2022 to połączenie magazynu i katalogu, w którym czekają na Ciebie zestawienia: najlepszych plaż, imponujących zabytków, najpiękniejszych widoków, ciekawych opowieści naszych Klientów i rezydentów, a także wakacyjna relacja Doroty Wellman. Wśród starannie wyselekcjonowanych TOP hoteli i NOWOŚCI na sezon 2022 znajdź wymarzoną ofertę, która wywoła przyspieszone bicie serca i spędź najbliższe miesiące na radosnym odliczaniu do swoich wakacji. Grecja ma wszystko, zainspiruj się!

A Ty? Masz go już w swoich rękach lub wyczekujesz przesyłki przez okno, a może właśnie chciałbyś go dostać? 

Spiesz się, liczba katalogów jest ograniczona.

Katalogi wysyłane są tylko na terenie Polski.


Uwaga! Liczba katalogów została wyczerpana. Możesz pobrać katalog on-line: https://formularze.grecos.pl/katalog-online-2022

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
Pokaż więcej

  1. Administratorem danych osobowych jest Grecos Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 76A
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem: iod@grecos.pl
  3. Dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z marketingiem na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Dane nie będą udostępniane innym odbiorcom, poza uprawnionymi na podstawie przepisów prawa.
  5. Dane osobowe przetwarzane będą do czasu wycofania zgody.
  6. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych oraz prawo do przenoszenia danych.
  7. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
  9. Dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie dotyczyło dostosowania wyglądu stron internetowych oraz oferty handlowej do profilu klienta.