Szukasz wymarzonych wakacji?

Wypełnij formularz

Z przyjemnością przygotujemy WIELKIE GRECKIE WAKACJE skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.


  liczy się dla mnie bliskość basenów, brodzików, zjeżdżalni, placu zabaw, restauracji z udogodnieniami dla rodzin z dziećmi oraz całodzienna oferta animacyjna, szukam hotelu, który zaspokoi różnorodne potrzeby wszystkich członków mojej rodziny. Lubię wypoczywać w RAJu DLA RODZINszukam kameralnego hotelu w spokojnej okolicy z greckim klimatem, w którym spędzę popołudnie z książką lub rozciągnę się na leżaku przy basenie. Lubię wypoczywać w stylu PRAWDZIWE SIGA-SIGAmarzę o luksusowych wakacjach w pięciogwiazdkowym hotelu, z wysokiej jakości obsługą, wyśmienitą kuchnią, serwisem plażowym, dostępem do spa, basenów, siłowni oraz animacji, cenię efektowny design wnętrza. Lubię wypoczywać w stylu PREMIUMcenię bliskość kurortu, w którym znajdę rozrywki i miejsca tętniące życiem nocnym, szukam miejsca na wypoczynek w grupie przyjaciół lub we dwoje, z bliskością plaży, basenu, siłowni, baru i restauracji. Lubię wypoczywać w stylu GRECKI VIBEchcę odpoczywać beztrosko, według swojego planu, z bezpieczeństwem i opieką, którą da mi specjalista u boku, preferuję kameralne wakacje z dala od dużych hoteli, poszukuję bazy wypadowej do wycieczek po okolicy. Lubię BEZTROSKIE ODKRYWANIE  Potwierdzając zapis (poprzez kliknięcie przycisku WYŚLIJ) wyrażam zgodę na:  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
  Pokaż więcej

   1. Administratorem danych osobowych jest Grecos Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 76A
   2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem: iod@grecos.pl
   3. Dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z marketingiem na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
   4. Dane nie będą udostępniane innym odbiorcom, poza uprawnionymi na podstawie przepisów prawa.
   5. Dane osobowe przetwarzane będą do czasu wycofania zgody.
   6. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych oraz prawo do przenoszenia danych.
   7. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
   8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
   9. Dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie dotyczyło dostosowania wyglądu stron internetowych oraz oferty handlowej do profilu klienta.