Drogi Agencie!

Poniższy formularz pozwoli Ci poznać sposób dystrybucji darmowych magalogów do Twoich klientów. W kilku krokach przedstawimy proces, który mamy nadzieję pozwoli na ożywienie sprzedaży w Twoim biurze. Nowa, inspiracyjna formuła magalogu, zawierająca relacje z sezonu 2021 z pewnością zachęci klientów do wczesnej rezerwacji i utwierdzi w przekonaniu, że Grecja jest miejscem bezpiecznym i wartym odwiedzenia, bez względu na panujące okoliczności!  Zatem do dzieła!

Na potrzeby dystrybucji stworzyliśmy bazę klientów, którzy wyjechali na Wielkie Greckie Wakacje w sezonach 2019 – 2021. Każdy z nich ma szansę otrzymania spersonalizowanej formy naszego magalogu do rąk własnych – ze wskazaniem biura, w którym zakupiona została ostatnia impreza turystyczna.

Poniżej przedstawiamy prosty schemat, który obrazuje regułę wysyłki magalogu, gdy klient zakupił na przestrzeni trzech sezonów imprezy w różnych Biurach Agencyjnych.

Jak to rozumieć?

Jeżeli klient dokonał rezerwacji swoich Wielkich Greckich Wakacji w sezonie 2019 w biurze A, w sezonie 2020 w biurze B, a w sezonie 2021 w biurze C, to przyjmujemy, iż właścicielem tej rezerwacji jest biuro C (miejsce ostatniej dokonanej rezerwacji). W takim wypadku wyślemy magalogi do klientów biura C.

Każdy magalog będzie posiadał na okładce specjalne miejsce wskazujące klientowi na „Twoje Biuro Podróży” w postaci naklejki z danymi Twojego biura: nazwa, numer telefonu, adres e-mail i adres pocztowy. Okładka i  treść magalogu wysłanego w imieniu agenta nie będą zawierały danych adresowych i telefonicznych Grecos Holiday!

Po wyrażeniu Twojej zgody na wysyłkę, klienci otrzymają wiadomość sms z przekierowaniem do formularza, jaki pozwoli pozyskać ich jednorazową zgodę na wysyłkę magalogu.

Podsumowując:

KROK I

 • CZEKAMY NA TWOJĄ ZGODĘ NA OBJĘCIE TWOICH KLIENTÓW AKCJĄ WYSYŁKI MAGALOGÓW

KROK II

 • WYSYŁAMY SMS-Y DO KLIENTÓW Z PROŚBĄ O WYRAŻENIE JEDNORAZOWEJ ZGODY NA WYSYŁKĘ MAGALOGU

KROK III

 • PO WYRAŻENIU ZGODY PRZEZ KLIENTA, WYSYŁAMY MAGALOG PRZEKIEROWUJĄCY GO DO TWOJEGO BIURA. KOSZT CAŁEJ AKCJI PONOSI GRECOS!

Niezależnie od tej akcji, nasz MAGALOG trafi również do Twojego biura!

  Czy wyrażasz zgodę, aby Twoi klienci otrzymali magalog?

  TAKNIE

  Biuro Podróży (obowiązkowe dane weryfikacyjne)  Dane kontaktowe:   Czy wyrażasz zgodę, aby Twoi klienci otrzymali magalog?


   TAKNIE

   Biuro Podróży (obowiązkowe dane weryfikacyjne)


   Dane kontaktowe: