PRZENIEŚ SIĘ Z NAMI W ŚWIAT GRECJI!

Uwielbiasz Grecję i mógłbyś o niej czytać godzinami?

Zasmakuj jej prosto ze swojego domu z naszym nowym katalogiem dostępnym w wersji ONLINE! Czytaj kiedy chcesz i miej go zawsze pod ręką.

Zaparz kawę, rozsiądź się wygodnie i przenieś się w świat malowniczej Hellady. Katalog Grecosa to połączenie magazynu i katalogu, w którym znajdziesz zestawienia najlepszych greckich plaż, zabytków, najpiękniejszych widoków, TOP hoteli oraz gotowych pomysłów na wspaniałe i niezapomniane wyprawy. Poza tym przeczytasz w nim wiele ciekawych relacji z wakacji naszych klientów, rezydentów
oraz felieton Doroty Wellman.
To solidna dawka wiedzy i inspiracji o Grecji!

Wypełnij formularz, a my wyślemy katalog 2022 prosto na Twojego maila za darmo!

katalog online 2022


Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
Pokaż więcej

  1. Administratorem danych osobowych jest Grecos Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 76A
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem: iod@grecos.pl
  3. Dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z marketingiem na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Dane nie będą udostępniane innym odbiorcom, poza uprawnionymi na podstawie przepisów prawa.
  5. Dane osobowe przetwarzane będą do czasu wycofania zgody.
  6. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych oraz prawo do przenoszenia danych.
  7. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
  9. Dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie dotyczyło dostosowania wyglądu stron internetowych oraz oferty handlowej do profilu klienta.